Aktualizacja Samsung Galaxy S Advance do Android Jelly Bean 4.1.2.

Stopniowo Samsung wypuszcza aktualizacje do Jelly Bean do wszystkich urządzeń z 2012 roku. Ostatnio udostępnił aktualizacje do android dla Galaxy SII, teraz czas na równie popularny model Galaxy S Advance.

Sam proces wgrywania  nowego softa można przeprowadzić za pomocą programu Samsung Kies, podłączając telefon do komputera za pomocą USB lub bezpośrednio na telefonie korzystając z opcji OTA (Over the Air). Wersja oprogramowania jest oznaczona I9070XXLPY. Nie wiadomo jeszcze kiedy nowy update zawita do Polski.

Ten nowy firmware został oficjalnie wypuszczony w Rosji kilka dni temu, działa również w w Hiszpanii, Belgii, Włoszech, Austrii, na Węgrzech i w Wielkiej Brytanii. Jelly Bean 4.1.2 to oprogramowanie zawierające nowy interfejs UX Nature, nowe funkcje, takie jak połączenie bezpośrednie, Smart Stay,  między innymi, nowy pasek powiadomień, szybkości i dzięki poprawę wydajności do projektu Butter, czyli do zwiększenia wydajności systemu Android, tak żeby działał „jak po maśle”.

Zaktualizowane menu:

Nie mogę się doczekać, kiedy aktualizacja będzie możliwa w naszym regionie. Pozwoli to użytkownikom popularnych modeli otrzymać najnowszego Androida.
Tagi:

aktualizacja android

aktualizacja android galaxy s advance

aktualizacja do android jelly bean

XXLPY

You can leave a response, or trackback from your own site.

9 Responses to “Aktualizacja Samsung Galaxy S Advance do Android Jelly Bean 4.1.2.”

 1. Thor pisze:

  no tak, wiadomo,
  w Polsce na wszystko trzeba poczekac … :/

 2. Vooys pisze:

  Zaktualizowałem swojego Advance’a ręcznie. Wszystko działa sprawnie poza bardziej wymagającymi aplikacjami np. Google Earth… Wkurza mnie to. Niech wprowadzą oficjalną wersję w Polsce to może będzie lepiej…

 3. ego pisze:

  Zainstalowałem tą wersje, jest w niej język polski, wszystko działa jak należy.

 4. bear pisze:

  Funkcji Smart Stay brak. Mam wgraną aktualizację do Jelly Bean na swój S Advance.

 5. bear pisze:

  Ps. Serbski Jelly Bean jest znacznie bardziej dopracowany n.iżeli Rosjanin

 6. Jacek pisze:

  Proszę o podanie jak mam zrobić aktualizację, krok po kroku

  • admin pisze:

   Powinneneś móc to zrobić poprzez możliwość „over the air” czyli bez konieczności podłączania telefonu do komputera. Wchodzisz w Ustawienia> O telefonie> Aktulizacja oprogramowania i powinno być ok. Jeśli jednak masz starszego androida – będzie wymagane podłączenie do komputera – daj znać jak poszło :)

 7. Daniel pisze:

  Witam, może ktoś mi odpowiedzieć dlaczego po zaktualizowaniu telefonu znikają mi skróty aplikacji zainstalowanych na karcie. Chodzi oczywiście o pulipit … zainstalowałem launczera … ale jak dla mnie to nie to samo. Wolałbym oryginalny panel …

 8. Glazu pisze:

  juz sie pojawil PL! Tylko tzreba wgrac odinem..

Zostaw komentarz