Real Football 2013!!! Pobierz grę za darmo na Android!!!

Real Football już jest dostępne w Google Play! Kontynuacja wcześniejszego hitu, która powraca z jeszcze jeszcze większym echem. Jak to mawiał były selekcjoner Leo Beenhaker – ” nie można grać dobrej piłki nie czerpiąc z tego przyjemności ” – i grając w Real Football 2013 czerpiemy maksymalną przyjemność z  gry!

Trzeba przyznać, że panowie z Gameloft wykonali kawał dobrej roboty. W grze można rozwijać umiejętności zawodników, pozyskiwać nowych sponsorów wykładających pieniądze na transfery oraz możemy się cieszyć pełną licencją od FIFPro, która nadaje ponad trzem tysiącom zawodnikom nazwiska z prawdziwego świat piłki nożnej.

W trybie kariery musimy poprowadzić swój zespół na sam szczyt. Zaczynając jako początkujący, musimy poprawiać i rozwijać umiejętności swoich zawodników aby dotrzeć do pierwszej ligi i wtedy zacząć rywalizować z najlepszymi zespołami na świecie.

Wysoki poziom graficzny, wysoka grywalność oraz częste aktualizacje gry o najnowsze transfery sprawiają że ta ważąca prawie 1gb aplikacja szybko się Wam nie znudzi.

Zobacz jak w to się gra:


logo-app App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

You can leave a response, or trackback from your own site.

Zostaw komentarz